Advertisement
inspiracja. animacja. edukacja.
Strona startowa arrow KRAINA BANIEK MYDLANYCH
KRAINA BANIEK MYDLANYCH

 

 

A teraz opowiemy Wam o naszej Krainie Baniek...

 

Nasza Kraina Baniek Mydlanych powstała aby wprowadzić Was w magiczny, barwny, zjawiskowy świat baniek. Tutaj zatrzymuje się czas i bańkowy świat otwiera się przed nami. Najpierw powolutku zaczynają się wynurzać drobne, czarujące banieczki, które mieniąc się wirują wokół nas niczym świetliki nocą. Czary mary i banieczki zaczynają rosnąć i rosnąć. Teraz już nie są takie małe. Bańki w bańce, duże, małe, podłużne jak tunele, trójkami, czwórkami unoszą się przed nami.

Nagle gdzieś z boku nadciągają bańki giganty, które kręcą się i mienią różnymi kolorami jak tęcza na niebie, przewodząc Naszej unoszącej się bańkowej przestrzeni...

Zapraszamy serdeczenie do naszej Krainy!

 

 

Kraina Baniek Mydlanych jest bańkową częścią Cyrku Animé. Jest to nasza magiczna i piękna, bajkowa i kolorowa kraina, którą chcielibyśmy się z Wami podzielić.

 

Co Kraina Baniek oferuje?


W naszej Krainie Baniek Mydlanych spotkacie maluteńkie banieczki, bańki trochę większe, i podwójne i potrójne, bańki duże i nawet takie ogromne. Są i bańki okrągłe i podłużne jak węże.

Pokazy baniek mydlanych mogą stanowić bardzo ciekawą i oryginalną formę urozmaicenia Dnia Dziecka, karnawału, urodzin, festynu, pikniku, wesela, dni firmowych, eventów, promocji oraz wielu innych imprez okolicznościowych.

 

Ogromne bańki mydlane


Mamy tutaj zarówno wielkie, okrągłe bańki mydlane, jak i te długie jak tunele, kręte jak węże. Zawsze magiczne, piękne i kolorowe.NOWOŚĆ
Zamykanie w bańce


W naszej Krainie Baniek Mydlanych wielką atrakcją jest profesjonalne zamykanie w ogromnej bańce, w której każdy może poczuć się wyjątkowo. Oryginalna propozycja na urozmaicenie każdej imprezy wewnątrz pomieszczeń.

Zdjęcia w przygotowaniu...